Facebook Sayfası Twitter Sayfası Instagram Sayfası
Alt Yapı

Yüksek Erişilebilirlik

CSYurdu yüksek erişilebilirliği sağlayabilmek için tüm alt yapısında kümeleme mimarisini kullanmıştır. Kümeleme ile donanım bağımsız bir alt yapı sunmakla beraber donanım problemi oluştuğunda kümedeki diğer donanımlardan kesinti vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Veri merkezi tarafından ise internet hattı ve ağ koruma hizmetide kümeleme mantığında çalışmaktadır. Sadece kümeleme ile kalmayıp yazılım katmanında sanal kümeleme mimarisi ile de donanıma daha az yük oluşturmaktadır.

Yüksek Güvenlik

CSYurdu DoS tabiri ile bulunan volumetrik siber saldırılar için yazılımsal ve fiziksel güvenlik duvarı bulunmakta olup hem oran limitleme çözümü ile hem uygulama imzası bazlı siber saldırılara çözüm sağlamaktadır. GamerSounds kendi çözümleri dışında hizmet aldığı veri merkezi üzerinden ve global kaynaklardan volumetrik siber saldırılar için ayrıca çözüm hizmeti almaktadır. Veri merkezinden aldığı 1gbps band genişliği sayesinde yüksek seviyede gelen volumetrik saldırıları kendinde barındırdığı yazılımsal ve donanımsal güvenlik duvarları aracılığı ile engellemekle beraber, üst kaynaklardan alınan hizmetler ile yüksek boyuttaki siber saldırılara çözüm sağlamaktadır. Siber saldırı algoritmasına göre çözümlerde düzenli olarak yapılandırma sağlamaktadır.

Güçlü Markalar

CSYurdu markalar arasından en iyi ve eş markaları seçerek güçlü bir donanım alt yapısı kullanmıştır. Gbps seviyesinde iç ve dış ağ, yüksek donanımlı sunucular kullanmaktadır. Marka seçimlerinde trendler baz alınarak seçilmiştir ve seçilmektedir. Markalardan direk olarak danışmanlık ve öneriler alınarak kullanılan amaca uygun donanım alınmaktadır.