Facebook Sayfası Twitter Sayfası Instagram Sayfası
Hakkımızda

Türkiye online oyun sektöründe bir çağ aşmayı amaçlayan CSYurdu, en iyi hizmeti ve oyun kalitesini sunmayı gözetmektedir. CSYurdu 2020 yılının başlarında hizmete açılmış olup, gelişmiş donanımlı cihazları ve genç kadrosuyla oyuncularına en gelişmiş hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Yeni bir çağ açmayı hedefleyen CSYurdu ekibi nefes kesecek ateşli maçları içinde barındırmayı hedefleyip hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz, aynı zaman kaliteli bir oyunun adresi olmak en büyük amaçlarımızdandır.


Geliştirmeyi ve en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen GamerSounds ekibi olarak en gelişmiş ve en korunaklı Türkiye’nin en büyük firmalarından destek almakla birlikte en son teknoloji, veri ve bilgilerden faydalanarak sitesini sizlerin beğenisine sunmuştur.


Vizyon

CSYurdu olarak sektörel olarak global, ürün bazlı olarak çeşitli oyunlarda sunucu hizmetlerin verilmesi, verilen hizmetlerin dünya üzerinde lokasyon bağımsız; yüksek fps, düşük ping ve tepkime süresi, yüksek erişilebilir bağlantıyı hedeflemekteyiz.  Verilen hizmetin yanında 7/24 destek, destek içerisinde etkili ve kısa süreli çözümleri prensip edinmekteyiz. Aynı zamanda dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan oyuncuları tek bir noktada toplamak hedeflerimizin içerisindedir. Oyuncu kitlesini sadece oyun sunucuları ile sınırlı bırakmayıp, iletişim kurup takip edecekleri forum, teknoloji, teknik ve gündemi takip edecekleri blog portalı ile kitleleri aktif olarak tutmayı amaçlamaktayız.

Misyon

Genç ekip kadrosuyla, sektörde yeni ancak ekip olarak sektörde tecrübe sahibi olan CSYurdu; Bilişim seviyesinde teknik ekibi ile güçlü ve yüksek erişilebilirliğe sahip alt yapısı ile kesintisiz, hızlı ve güvenli bir oyun ortamı oluşturmaktadır. Oyun sunucularına bağlanan oyuncu kitlesi ve sunucu kiralama hizmeti alan müşterilere en iyi desteği ve en iyi desteğin yanında talep ettikleri doğrultuda ürünlerini biçimlendirmeyi ve korumayı prensip edinmiştir. CSYurdu oyunlarda çeşitli oyun modları sunarak, oyuncu kitlesine farklı oyun modifikasyonları ile daha keyifli bir oyun ortamı oluşturmaktadır.